o nÁS

Jsme česká společnost, která se zabývá prodejem a servisem kancelářské techniky. Od roku 1991 jsme na trhu působili pod názvem ROSTISLAV BRUNA-KANCELÁŘSKÁ TECHNIKA.

V počátcích naší činnosti převažoval prodej a servis elektronických psacích strojů ROBOTRON východoněmecké produkce a následně elektronických psacích strojů OPTIMA,NAKAJIMA, OLYMPIA Carrera a COMFORT. S rozmachem soukromých společností a s možnostmi dovozu dříve zapovězených značek jsme se začali věnovat prodeji a servisu produktů výrobce SHARP.

Nejprve to byly v té době nedostatkové kalkulátory a registrační pokladny SHARP a  okolo roku 1992 jsme začali prodávat kopírovací techniku SHARP. Náš první prodaný kopírovací stroj byl SHARP SF-7320. V počátcích byla dostupná pouze tato analogová kopírovací technika, ale v té době, kdy na řadě míst fungovaly ještě cyklostyly a jiné techniky to byl průlom.

Od roku 2000, kdy působíme na trhu jako společnost s ručením omezeným pod obchodním názvem BRUNA SHARP SERVIS, s.r.o., se do prodeje postupně začaly dodávat digitální kopírovací stroje. V té době, kdy zákazník požadoval hlavně multifunkčnost zařízení jsme postupně navázali spolupráci s distributorem strojů TRIUMPH-ADLER. Stroje pro TRIUMPH-ADLER jsou vyráběny společností KYOCERA a postupně jsme začali prodávat i tuto značku. Pro zákazníka to mělo výhodu v cenové dostupnosti některých modelů a pokrytí všech náročných požadavků na zařízení.

V současné době převážnou část naší činnosti zahrnuje prodej a servis kopírovacích strojů a multifunkčních zařízení značek SHARP, KYOCERA, TRIUMPH-ADLER.

Pro školy nabízíme vybavení učeben dataprojektory značky Optoma, ozvučení reproduktory z produkce výrobce AQ.

Samozřejmě pokračujeme i v poskytování servisu majitelům registračních pokladen SERD.

Pro zákazníky poskytujeme kompletní servis uvedený ch značek strojů, včetně dodávky tonerů, xerografického papíru až “ ke stolu“.